NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
1945 - Ukraine was one of founders of the United Nations
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Чого хоче досягти ЄС у новій угоді з Україною
Date: 22.01.2007
В мандаті на переговори з Україною Європейський Союз хоче поєднати бажання посилити співпрацю і не вийти за рамки Європейської політики сусідства (ЄПС). Про це повідомило джерело в Європейській Комісії.

Шпек про те, що заважає Україні вступити до Євросоюзу
Date: 22.01.2007
Представник України при Європейському Союзі Роман Шпек вважає найбільшими перешкодами вступу України в ЄС недостатній розвиток суспільства, конкурентноздатність економіки, енергоефективність економіки.

США подбають про безпеку українських аеропортів
Date: 22.01.2007
Уряд Сполучених Штатів Америки має намір надати українським аеропортам гранти у розмірі 200-500 тисяч доларів з метою підвищення безпеки цих об’єктів.

RosUkrEnergo прицінюється до газових активів України
Date: 22.01.2007
Швейцарська компанія RosUkrEnergo (RUE), монополіст з поставок газу до України в 2007 році, вивчає можливість придбання в Україні газових родовищ і розподільних газових мереж.

RosUkrEnergo обіцяє «засвітитися» в Україні в лютому
Date: 22.01.2007
Швейцарська компанія RosUkrEnergo (RUE), монополіст з постачання газу в Україну, планує провести свою презентацію в Україні в лютому поточного року. Про це в інтерв’ю «КоммерсантЪ-Украина» заявив співдиректор компанії, член правління «Газпрому» Костянтин Чуйченко.

За нянею - на пошту
Date: 22.01.2007
Через кілька років професія поштаря у Європі цілком може бути віднесена до розділу нікому не потрібних та таких, що відмирають. А пошта виконуватиме незвичні функції. Особливо у тому разі, коли Європарламент затвердить пропозицію Єврокомісії щодо відкриття ринків держав ЄС для поштових служб одна одної.

За нянею - на пошту
Date: 22.01.2007
Через кілька років професія поштаря у Європі цілком може бути віднесена до розділу нікому не потрібних та таких, що відмирають. А пошта виконуватиме незвичні функції. Особливо у тому разі, коли Європарламент затвердить пропозицію Єврокомісії щодо відкриття ринків держав ЄС для поштових служб одна одної.

Нафта дедалі дешевшає
Date: 22.01.2007
На світовому ринку сировини продовжує дешевшати нафта, на кінець минулого тижня ціна легких американських сортів на певний час навіть опустилася нижче психологічно дуже важливої позначки - 50 доларів за барель.

Європа розділилася у питанні щодо України
Date: 22.01.2007
Міністри закордонних справ держав Євросоюзу у понеділок, 22 січня, планують затвердити мандат Єврокомісії на укладення нової посиленої угоди про співпрацю з Україною.

Радикали перемогли на парламентських виборах у Сербії
Date: 22.01.2007
Переможцем на парламентських виборах у Сербії стала Радикальна партія Воїслава Шешеля. Однак радикали не зможуть самостійно сформувати уряд. Їм доведеться шукати партнерів серед інших партій, які потрапили до парламенту.

У Сербії обирають новий парламент
Date: 21.01.2007
У Сербії розпочалося голосування на парламентських виборах. Загалом понад шість з половиною мільйонів виборців визначать сьогодні своїх обранців з двох десятків політичних блоків та партій. За оцінками фахівців, ці вибори є дуже важливими з точки зору політичного спрямування Сербії в майбутньому.

У Чехії завершилася урядова криза
Date: 20.01.2007
В Чехії вдалося нарешті покласти край урядовій кризі, що тривала з червня. Учора чеський парламент висловив довіру урядові прем’єр-міністра Мірека Тополанека, який є представляє консервативну Громадянсько-демократичну партію.

Україна та ЄС парафували угоду про збільшення квот на сталь
Date: 19.01.2007
Представники Європейської Комісії і уряду України 19 січня 2007 року парафували нову двосторонню угоду про торгівлю деякими сталеливарним виробами.

У Європарламенті не знають, з ким співробітничати в Україні
Date: 19.01.2007
У Європарламенті не розуміють, хто є українськими партнерами ЄС ні серед персоналій, ні серед інституцій. Про це сказав віце-президент Європарламенту Марек Сівец.

Європейський центробанк підтверджує наміри підвищити процентну ставку
Date: 19.01.2007
Учора Європейський центральний банк знову підтвердив свої наміри підвищити процентну ставку в єврозоні. Проте головні регулятори фінансової системи тринадцяти країн, які перейшли на євро, відмовилися назвати точну дату.

Підприємці позитивно оцінили включення України до Європейського бізнес-реєстру
Date: 19.01.2007
Підприємці привітали включення України до Європейського бізнес-реєстру. Президент Спілки орендарів та підприємців Віктор Хмільовський зауважив „Німецькій хвилі” однак, що лише це не забезпечить процвітання підприємництва в Україні.

Парламент Чехії може покласти в п’ятницю край семимісячній урядовій кризі
Date: 19.01.2007
У парламенті Чехії сьогодні відбудеться голосування стосовно нового складу уряду на чолі з Міреком Тополанеком. Оглядачі очікують, що новий кабінет міністрів має непогані шанси заручитися підтримкою більшості депутатів. Якщо такий прогноз виправдається, тоді можна буде говорити про подолання семимісячної урядової кризи в Чехії.

Голова баварського ХСС Штойбер збирається подати у відставку восени
Date: 19.01.2007
Одна з правлячих в Німеччині партій, баварський Християнсько-соціальний союз (ХСС), який виступає на державному рівні завжди в політичному блоці з Християнсько-демократичним союзом, переживає на разі непрості часи.

«Укренерго» просить грошей у Всесвітнього банку
Date: 18.01.2007
Національна енергетична компанія ”Укренерго” сподівається, що в серпні-вересні 2007 року Всесвітній банк відкриє їй кредитну лінію на загальну суму близько 200 млн. дол. США. Про це заявив директор НЕК ”Укренерго” Володимир Лучніков сьогодні на нараді в Сімферополі.

Ющенко дав повноваження Шпеку
Date: 18.01.2007
Президент України Віктор Ющенко уповноважив Представника України при Європейських Співтовариствах (Європейському Союзі) Романа Шпека на підписання Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво (УПС) між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про приєднання Республіки Болгарія та Румунії до УПС.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org