NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
In 2006 Ukrainian direct investments into the European Union Member-States reached the sum of 58,6 millions USA dollars.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Турецький гамбіт: Брюссельські дипломати задоволені собою
Date: 13.12.2006
Часткове призупинення переговорів про вступ Туреччини до ЄС європейські дипломати і політики називають неабияким успіхом. Розчарування діями Анкари, яка не визнає Кіпр, після важких переговорів міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі відійшло на другий план.

Львів відвідав Комісар Ради Європи з прав людини
Date: 13.12.2006
Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберґ, перебуваючи вчора у Львові, наголосив на важливості залучення неурядових організацій до контролю за дотриманням прав і свобод людини.

ЄС розпочинає переговори з Україною щодо спільного авіапростору
Date: 13.12.2006
Європейська Комісія отримала вчора мандат на початок переговорів з Україною щодо створення єдиного авіаційного простору. Раніше європейські авіакомпанії з категорії так званих “дешевих авіаліній” заявляли, що відкриють рейси до України, лише по тому, як Київ доєднається до спільного авіаційного простору з ЄС.

Чехія: Словаччина має забезпечити кращий контроль кордону з Україною
Date: 13.12.2006
Чехія має намір запровадити на кордоні з Словаччиною строгий контроль тих, хто його перетинає, якщо словацька сторона не забезпечить кращу охорону свого кордону з Україною.

Україна та Естонія «задекларували» свої бажання
Date: 12.12.2006
Президент України Віктор Ющенко та Президент Естонії Томас-Хендрік Ільвес підписали сьогодні в Таллінні спільну міждержавну декларацію. Документ підписано за підсумками українсько-естонських переговорів у розширеному складі, що відбулися сьогодні у Таллінні у рамках офіційного візиту Президента України до Естонської Республіки.

Французи критикують українців за ставлення до Конституції
Date: 12.12.2006
Практичне застосування в Україні положень Основного закону викликає певне критичне ставлення у Франції. Про це йшлося у ході робочої зустрічі Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з Послом Франції в Україні Жаном-Полем Везіаном та Технічним Радником Франції при Міністерстві юстиції України Ніколя Мазіо.

Ющенка захоплює досвід Естонії в пропаганді НАТО серед народу
Date: 12.12.2006
Президент України Віктор Ющенко високо оцінює досвід Естонії в інформування населення про НАТО та Європейський Союз. Про це він заявив сьогодні після завершення українсько-естонських переговорів у розширеному складі, які відбулися в Таллінні.

Табачник відбув до США
Date: 12.12.2006
Віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник відбув з семиденним (12-18 грудня) робочим візитом до США.

Ющенко проти референдуму щодо НАТО
Date: 12.12.2006
Президент Віктор Ющенко висловився проти проведення референдуму щодо вступу України в НАТО. "Я не приймаю ідею проведення референдуму з цього питання", - сказав Ющенко в Талліні після зустрічі з президентом Естонії Томасом Хендріком Ільвесом.

Кабмін збільшив експортну квоту на постачання металу в ЄС
Date: 12.12.2006
Кабінет Міністрів за узгодженням з Єврокомісією збільшив експортну квоту металопродукції в країни Євросоюзу на 52 тис. т – до 1,117 млн. т у 2006 році за рахунок перенесення залишку квоти за минулий рік.

ЄС шукає кари Туреччині за блокування Кіпру
Date: 12.12.2006
Європейські міністри закордонних справ вирішують в Брюсселі, як покарати Туреччину за те, що вона не відкриває свої порти літакам та суднам Кіпру.

Ющенко їде до Естонії
Date: 12.12.2006
Сьогодні розпочинається дводенний офіційний візит Президента України Віктора Ющенка до Естонської Республіки. Як повідомили в офіційному інтернет-представництві Президента, глава держави проведе зустрічі з Президентом Естонської Республіки Тоомасом Хендріком Ільвесом, спікером Парламенту Естонської Республіки Тоомасом Вареком, прем’єр-міністром Естонської Республіки Андрусом Ансіпом.

Єврокомісія витратить 9,1 млн. євро на підтримку експорту агропродукції
Date: 12.12.2006
Європейська Комісія витратить 9,1 млн. євро на підтримку експорту агропродукції до третіх країн. Із 28 програм інформаційної підтримки, запропонованих на розгляд, Єврокомісія схвалила 10 - з Кіпру, Німеччини, Греції, Італії, Нідерландів, Польщі та Португалії.

ЄС частково призупинив переговори про вступ з Туреччиною
Date: 12.12.2006
Після довготривалої складної дискусії міністри закордонних справ країн Європейського союзу частково призупинили переговори про вступ Туреччини до ЄС. Причиною названо незгоду Анкари відкривати турецькі морські та аеропорти для Республіки Кіпр, яка є членом Євросоюзу.

Запроваджено обмеження на ввезення м’ясомолочних продуктів з Болгарії до ЄС
Date: 12.12.2006
Європейський союз запроваджує обмеження на ввезення м’ясомолочних продуктів з Болгарії з 1 січня 2007 року. Окрім цього має бути заборонено імпорт до ЄС м’ясних продуктів з країн-сусідів Євросоюзу через Румунію та Болгарію.

Німеччина отримала мандат на посилення політики сусідства ЄС
Date: 12.12.2006
Під час зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС уряд Німеччини, яка наступною головуватиме в Євросоюзі, отримав від решти держав-членів мандат на посилення європейської політики добросусідства.

Янукович хоче швидше вступити в СОТ
Date: 11.12.2006
Прем’єр-міністр Віктор Янукович доручив Міністру економіки Володимиру Макусі прискорити процес вступу України до Світової організації торгівлі. Таке доручення прем’єр дав на сьогоднішній зустрічі з міністром

Україна сподівається на цьому тижні підписати «СОТівську» угоду з Тайванем
Date: 11.12.2006
Україна має намір підписати протокол про взаємний доступ на ринки товарів і послуг з Тайванем 14 грудня. Про це сьогодні повідомив журналістів заступник міністра економіки України Валерій П’ятницький.

Литва готова допомогти Україні вступити в ЄС
Date: 11.12.2006
Литва готова сприяти вступу України до Європейського Союзу, повідомив співголова Асамблеї литовського Сейму та українського парламенту Йонас Ягмінас під час сьогоднішнього засідання президії Асамблеї Сейму Литовської Республіки та українського парламенту у Вільнюсі.

Мер Дніпропетровська очолив Асоціацію міст України
Date: 11.12.2006
Асоціація міст України вибрала своїм президентом мера Дніпропетровська Івана Куліченка. Про це мовиться в повідомленні прес-служби мера Дніпропетровська.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org