NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
Ukraine takes part in the EU Police Missions in Bosnia and Herzegovina and the Former Yugoslav Republic of Macedonia.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Україна вступила в ЄБР
Date: 18.01.2007
Україна завершила процес вступу до Європейського бізнесу-реєстру (ЄБР). Про це повідомив голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Андрій Дашкевич.

ЄС виділив 9 млн. євро на облаштування україно-молдавського кордону
Date: 18.01.2007
Європейський Союз виділив більше 9 млн. євро на новий проект технічної допомоги на українсько-молдавському кордоні до 2009 року. Про це журналістам сьогодні в Одесі повідомив глава Місії Європейського Союзу із надання допомоги на українсько-молдавському кордоні Ференц Банфі.

Freedom House визнав Україну вільною країною
Date: 18.01.2007
У 2006 році Україна залишилась вільною в галузі політичних прав та громадянських свобод. Такий висновок у своєму новому звіті зробила міжнародна правозахисна організація “Freedom House”.

Інфляція в Єврозоні знову перевищила норму
Date: 18.01.2007
Вже шостий рік поспіль минулого року в дванадцяти країнах Європейського Союзу, які перейшли на євро, інфляція перевищила два відсотки. Таким чином, Європейському центральному банку, який відповідає за стабільність фінансової системи, так і не вдалося приборкати інфляцію, попри послідовну політику підвищення відсоткової ставки протягом минулого року.

Меркель: без конституції розширення ЄС не буде
Date: 18.01.2007
Реанімувати проект конституційного договору, відхиленого на референдумах у Франції і Нідерландах, цілком реально. Принаймні, саме у цьому переконувала депутатів Європарламенту канцлер Німеччини Анґела Меркель під час свого візиту до Страсбурга.

Відкривається "Зелений тиждень", найбільший аграрний ярмарок світу
Date: 18.01.2007
Учора в німецькій столиці офіційно відкрився найбільший у світі аграрний ярмарок “Зелений тиждень”. На урочистому відкритті були присутні канцлер Німеччини Анґела Меркель та президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу.

Назріває газовий конфлікт між Росією та Польщею
Date: 18.01.2007
В Європі назріває нове загострення конфлікту в енергетичній галузі. Цього разу між Польщею та Росією через поставки газу трубопроводом „Ямал-Європа”. Переговори між російським „Газпромом” і польським газорозподільним підприємством PGNiG зайшли в глухий кут.

У Конституції Франції зафіксують заборону на смертну кару
Date: 18.01.2007
У Франції має бути включено до тексту Конституції країни заборону на смертну кару. Відповідне рішення ухвалив учора французький уряд за поданням президента Жака Ширака.

Німеччина, Португалія та Словенії представили програму свого головування в ЄС
Date: 17.01.2007
Канцлер головуючої в ЄС Німеччини Ангела Меркель, прем’єр-міністри Португалії Жозе Сократеш та Словенії Янеш Янса сподіваються посилити позиції Європи в світі.

Янукович обговорив з президентом Туреччини перспективи інтеграції до ЄС
Date: 17.01.2007
Прем’єр-міністр Віктор Янукович та Ахмет Сезер обговорили питання інтеграції Туреччини та України до Європейського Союзу. Про це йшлося під час зустрічі в Анкарі.

Європарламент отримав проект декларації про визнання Голодомору
Date: 17 січня 2007 року
У Європарламенті представлено проект декларації про визнання Голодомору 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу. У проекті документу зазначається, що політика радянської влади була зумисне спрямована на створення голоду серед українського населення та придушення будь-якого потенційного опору колективізації чи «совєтизації» країни.

Ющенко з Путіним займуться кордонами
Date: 17.01.2007
Питання делімітації та демаркації українсько-російського кордону стануть одними з основних у роботі українсько-російської міждержавної комісії. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив на прес-конференції в Донецьку.

Україна та Туреччини домовились дружити арміями
Date: 17.01.2007
17 січня, в рамках візиту української державної делегації на чолі з Прем’єр-Міністром України Віктором Януковичем до Турецької Республіки було підписано міжурядову Угоду про співробітництво у оборонно-промисловій сфері.

Світовий банк погіршив прогноз інфляції в Україні
Date: 17.01.2007
Світовий банк погіршив прогноз інфляції в Україні в 2007 році на 0,7 п.п. - до 10,7%.

ЄБРР дасть Україні мільярд євро
Date: 17.01.2007
ЄБРР планує підписати з Україною кредитний проект більше ніж на 1 млрд. євро, в якому активну участь братимуть українські урядові структури. Про це повідомив заступник Директора ЄБРР в Україні Анджей Вітек у ході зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром, Міністром фінансів Миколою Азаровим.

Янукович відбув до Туреччини
Date: 17.01.2007
Прем’єр-міністр Віктор Янукович відбув з дводенним офіційним візитом до Туреччини для зустрічей з владою. У складі української делегації є міністр економіки Володимир Макуха, міністр оборони Анатолій Гриценко, міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський, міністр культури і туризму Юрій Богуцький, заступник міністра закордонних справ Владимир Хандогий.

Прихована реклама допоможе європейському кіно та телебаченню
Date: 17.01.2007
Яким чином краще популяризувати Європейське кіно та телебачення. Над таким питанням ось вже кілька років замислюються брюссельські чиновники. Нещодавно вони запропонували депутатам Європарламенту на розгляд нову директиву, що має назву “Телебачення без кордонів”.

У Великобританії найвищий рівень інфляції за десять років
Date: 17.01.2007
У грудні інфляція у Великобританії сягнула найвищого рівня за останні десять років. Лише за один місяць зростання цін склало шість десятих відсотка. Про це повідомило національне Статистичне відомство в Лондоні.

Меркель представить у Європарламенті програму головування Німеччини в ЄС
Date: 17.01.2007
Німецький канцлер Анґела Меркель представить сьогодні перед Європейським Парламентом у Страсбурзі робочу програму головування Німеччини в Євросоюзі. Очікується, що вона знову наголосить на намірах Німеччини сприяти відновленню конституційного процесу в ЄС, а також на необхідності спільної європейської політики в галузі енергетики.

Янукович не вважає Туреччину конкурентом України
Date: 16.01.2007
В процесі європейської інтеграції Україна є не конкуретном, а партнером Туреччини, заявив прем’єр-міністр України Віктор Янукович в інтерв’ю турецькій газеті «Міллієт» напередодні свого візиту в цю країну, який пройде 17-18 січня.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org