NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
In 2006 direct investments of the European Union Member-States into Ukraine amounted 11 746,3 millions USA dollars.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Ющенко вважає, що Україні з Естонією потрібна конкретика
Date: 16.01.2007
Президент України Віктор Ющенко вважає, що Україні та Естонії для подальшого поглиблення взаємодії в економічній сфері потрібно приділити значну увагу розробці та реалізації конкретних проектів в енергетичній, транспортній та інших сферах. Про це він заявив сьогодні на зустрічі з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Андрюсом Ансіпом.

Янукович обіцяє бути вимогливішим щодо НАТО
Date: 16.01.2007
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявляє, що уряд вимогливо ставитиметься до виконання Плану співпраці з НАТО в 2007 році. Про це він заявив на засіданні українсько-естонської міжурядової комісії з торговельно-економічної співпраці.

Обраний новий Голова Європарламенту
Date: 16.01.2007
Новим Головою Європарламенту вибраний християнський демократ, німець Ганс-Герт Поттерінг. Голосування проходило шляхом подачі бюлетенів по формулі «50% плюс один голос» за участю парламентаріїв з Румунії і Болгарії, прийнятих в цю регіональну організацію 1 січня 2007 року.

Україна посіла 125 місце в рейтингу економічних свобод
Date: 16.01.2007
Україна посіла 125 місце із 161 в традиційному рейтингу економічних свобод, який розробляється фахівцями Heritage Foundation.

Цього року в Україні відкриють посольство Іраку
Date: 16.01.2007
Ірак має намір відкрити своє посольство в Україні в першій половині 2007 року. Про це журналістам повідомив посол України в Іраку Ігор Дяченко.

Янукович зробить зовнішню політику України однозначною
Date: 16.01.2007
Ухвалення закону про зовнішню і внутрішню політику зніме двозначне трактування зовнішньої політики України. Таку думку висловив прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

Янукович квапить Азарова з розробкою стратегії розвитку України
Date: 16.01.2007
Прем’єр-міністр Віктор Янукович доручив першому віце-прем’єр-міністрові Миколі Азарову прискорити розробку стратегії розвитку України до 2011 року. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

Чехія заступилася за Тарасюка перед Януковичем
Date: 16.01.2007
Чехія закликає уряд Віктора Януковича утриматися від негативних кроків із огляду на конфлікт, який виник довкола візиту Бориса Тарасюка до Праги як українського урядовця.

Янукович планує активізувати економічні відносини між Україною і Туреччиною
Date: 16.01.2007
Головною метою офіційного візиту Глави українського Уряду до Турецької Республіки, запланованого на 17-18 січня, стане покращання торговельно-економічних відносин між країнами. Про це в понеділок відповідаючи на запитання журналістів, заявив прем’єр-міністр Віктор Янукович.

Чехія і Україна співпрацюватимуть в міжнародній політиці - Борис Тарасюк у Празі
Date: 16.01.2007
В Україні загострився конфлікт навколо міністра закордонних справ Бориса Тарасюка, який продовжує працювати попри те, що Верховна Рада відправила його у відставку. Прем’єр-міністр Віктор Янукович звинуватив учора Тарасюка в завданні шкоди інтересам держави та звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою вжити проти нього заходів прокурорського впливу.

У Європарламенті створено праворадикальну фракцію
Date: 16.01.2007
Сьогодні Європарламент має обрати нового спікера. Голосування за формулою "50 відсотків плюс один голос" уперше відбуватиметься за участю європарламентаріїв з Румунії і Болгарії, які з приєднанням їхніх країн до ЄС отримали місця в Європарламенті.

До України прибув прем’єр Естонії
Date: 15.01.2007
Прем’єр-міністр Естонії Андрус Ансип прибув до України для зустрічей з владою. Про це повідомили в диспетчерській міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Україна і Румунія обіцяють поважати рішення суду щодо острова Зміїний
Date: 15.01.2007
Президент України Віктор Ющенко і Президент Румунії Траян Бесеску заявляють, що їхні країни поважатимуть рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі зі спірного питання про континентальний шельф Чорного моря. Про це Бесеску і Ющенко сказали сьогодні в ході спільної прес-конференції в Сегету-Мармація.

Я не маю «чарівної палички» для вирішення заморожених конфліктів, попереджає новий голова ОБСЄ Мігуель Ангел Моратінос
Date: 15.01.2007
Міністр закордонних справ Іспанії Мігуель Ангел Моратінос, який перебрав повноваження голови Організації з безпеки та співпраці в Європі у брюссельського колеги, перший виступ у Відні присвятив головним завданням цієї міжнародної організації на нинішній рік. Серед них – боротьба з тероризмом, збереження присутності в Косові, який прагне незалежності, раціональне використання ресурсів землі та води, особливо в Центральній Азії.

Ющенко відкрив новий перехід на кордоні з Румунією
Date: 15.01.2007
Сьогодні Президент України Віктор Ющенко і Президент Румунії Траян Бесеску взяли участь у відкритті мостового переходу через р. Тиса на українсько-румунському кордоні та введенні в дію пункту пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй».

Президент відбув до Румунії
Date: 15.01.2007
У рамках візиту відбудеться зустріч Президента України з Президентом Румунії Траяном Бесеску. Президенти обговорять питання двосторонніх політичних взаємовідносин, започаткування діяльності Українсько-Румунської Спільної Президентської Комісії, торговельно-економічне, транскордонне та міжрегіональне співробітництво, співпрацю у сфері забезпечення прав національних меншин, питання європейської та євроатлантичної інтеграції, енергетичної безпеки тощо.

Тарасюк поїхав до Чехії
Date: 15.01.2007
Сьогодні міністр закордонних справ Борис Тарасюк прибув з дводенним візитом до Чехії. У столиці Чехії Празі заплановані зустрічі Тарасюка з прем’єр-міністром Чехії Мірославем Тополанеком, віце-прем’єр-міністром у справах ЄС Александром Вондрою, міністром закордонних справ Карелом Шварценбергом, першим заступником Голови Сенату Парламенту Чехії Петром Пітгартом, Головою Палати депутатів Парламенту Чехії Мілославом Влчкем, членами Координаційної Ради українських організацій Чехії.

Міністри юстиції та внутрішніх справ країн ЄС зустрічаються у Дрездені
Date: 15.01.2007
Міністр внутрішніх справ Німеччини Вольфґанґ Шойбле прагне полегшити процедуру обміну генетичною інформацією між правоохоронцями в межах Євросоюзу. Цю тему Шойбле має намір порушити під час неформальної зустрічі зі своїми колегами з країн ЄС, яка проходить у Дрездені.

Святкові урочистості у Словенії – країна повністю переходить на євро
Date: 15.01.2007
Офіційні урочистості з приводу остаточного приєднання Словенії до єврозони відбудуться сьогодні в столиці колишньої югославської республіки. Серед почесних гостей очікується участь глави Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, канцлера Німеччини Анґели Меркель та президента європейського Центробанку Жана-Клода Тріше.

Ніколя Саркозі офіційно затвердять кандидатом на вибори президента Франції
Date: 14.01.2007
Правляча партія Франції "Союз за народний рух" сьогодні оголосить ім'я свого кандидата на посаду президента Французької Республіки. Очікується, що делегати загальнонаціонального з'їзду партії офіційно затвердять кандидатуру партійного лідера і міністра внутрішніх справ Ніколя Саркозі своїм висуванцем на президентських виборах.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org