NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
The share of the EU in the foreign trade of Ukraine reached 33% upon the accession to the Union of new ten Members-States.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Комісія ЄС представляє сьогодні нову енергетичну стратегію
Date: 10.01.2007
Європейська Комісія пропонує створити в Європейському Союзі так званий Офіс енергетичного нагляду. Про це йдеться у новому плані європейської енергетичної політики, яку оприлюднять сьогодні. Основна мета документу - розроблення спільної енергетичної політики Євросоюзу.

Канцлер Німеччини ще раз наголосила на важливості подолання в ЄС конституційної кризи
Date: 10.01.2007
Пріоритетом головування Німеччини в Європейському Союзі є відновлення процесу запровадження європейської конституції. Таку мету канцлер ФРН Анґела Меркель знову та президент Єврокомісії Жозе Мануель Бароззу підтвердили після спільного засідання німецького уряду та Єврокомісії, що відбулося вчора в Берліні.

В Австрії ведуться останні приготування для створення великої коаліції
Date: 10.01.2007
В австрійській столиці сьогодні планується ухвалити останні рішення, пов”язані з формуванням у країні великої коаліції з представників соціал-демократів та консервативної Народної партії.

Парламент змінив Митний кодекс
Date: 9.01.2007
Верховна Рада України прийняла в цілому Закон «Про внесення змін до статті 108 Митного кодексу України», внесений Кабінетом Міністрів. За цей закон проголосували 377 народних депутатів.

Кабмін зобов’язали відзвітувати про підготовку вступу України в СОТ до лютого
Date: 9.01.2007
Верховна Рада зобов’язала Кабінет Міністрів проінформувати її про хід підготовки входження України у Світову організацію торгівлі до 1 лютого.

МВФ: Світова економіка й надалі переживає піднесення
Date: 9.01.2007
Світова економіка й надалі переживає солідне піднесення. Такого висновку дійшов Міжнародний валютний фонд. Про це заявив у Базелі директор МВФ Родріго Рато після зустрічі з представниками центральних банків провідних індустріальних країн світу.

ЄС хоче продовжити переговори з Туреччиною
Date: 9.01.2007
Голова Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу висловився за продовження переговорів із Туреччиною щодо її входження до ЄС як повноправного члена.

Невеликі країни-члени ЄС можуть лишитись без власних комісарів
Date: 9.01.2007
Віце-президент Європейської Комісії Гюнтер Ферхойген вважає, що невеликі країни-члени ЄС не мають потреби мати власних комісарів. Про це він заявив в інтерв’ю німецькому телеканалу ZDF.

Євросоюз зажадав пояснень від Росії та Білорусі
Date: 9.01.2007
Єврокомісія запросила роз’яснень у Москви та Мінська у зв’язку з припиненням транзиту російської нафти через територію Білорусі. Про це заявив учора офіційний представник Єврокомісії Ферран Тарранделлас Еспуні.

Уряд Німеччини та Єврокомісія проведуть спільне засідання
Date: 9.01.2007
Уряд Німеччини проведе сьогодні позачергове засідання за участю членів Європейської Комісії. Канцлер Анґела Меркель має намір обговорити з гостями з Брюсселя основні напрямки головування Німеччини в Євросоюзі.

У Німеччині занепокоєні залежністю ЄС від поставок енергоносіїв з Росії
Date: 8.01.2007
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив занепокоєність залежністю Європейського Союзу від поставок енергоносіїв з Росії. Про це глава німецького зовнішньополітичного відомства сказав в інтерв’ю газеті „Bild am Sonntag”.

Ющенко погодився на зміни до угоди про вільну торгівлю з Білоруссю
Date: 8.01.2007
Президент України Віктор Ющенко підписав Закон про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Білорусь про вільну торгівлю, ухвалений парламентом 20 грудня 2006 року.

Клюєв хоче в 2007 році з’єднати східний і західний кордони України
Date: 5.01.2007
У 2007 році Україна має намір завершити будівництво першого транспортного коридору, що сполучає східний і західний кордони нашої країни. Про це сьогодні, 5 січня, в ході прес-брифінгу заявив віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв.

США вирішили допомогти Україні і Грузії з енергетичною безпекою
Date: 5.01.2007
До Сенату США внесений законопроект «Акт про енергетичну дипломатію і безпеку», одним із положень якого є підтримка прагнення молодих демократій, зокрема України і Грузії, до енергетичної незалежності.

Світовий банк розкритикував Україну за квоти на зерно
Date: 5.01.2007
Світовий банк вважає квоти на експорт зерна з України непродуктивними й неефективними. Про це йдеться в прес-релізі Постійного представництва Світового Банку в Україні.

Ющенко розказав, чого найбільше хоче від СНД
Date: 4.01.2007
У рамках Співдружності Незалежних Держав Україна зацікавлена насамперед у створенні зони вільної торгівлі, уніфікації митних процедур і вдосконаленні регуляторної політики.

Тарасюк уже склав графік своїх візитів
Date: 3.01.2007
Міністр закордонних справ Борис Тарасюк має намір відвідати Чехію, В’єтнам, Італію, Ватикан, Іспанію, Словенію, Норвегію і Росію в 2007 році.

Александр Рар: Позитивні наслідки розширення ЄС німці відчують не одразу
Date: 3.01.2007
Позитивні наслідки приєднання до Євросоюзу Румунії та Болгарії пересічний німець зможе відчути лише за декілька років, прогнозує експерт Німецького товариства зовнішньої політики Александр Рар. Напередодні на вигодах, які отримають Німеччина та інші країни спільноти від вступу новачків на сторінках газети Bild наголосив президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

Урядовій кризі у Чехії немає краю
Date: 3.01.2007
Дата початку функціонування нового чеського уряду залишається невизначеною через кадрову суперечку між президентом та прем’єром. Президент Чеської республіки Вацлав Клаус вчора провів зустріч із прем’єр-міністром Міреком Тополанеком. Втім, компромісу щодо розподілу посад так i не було знайдено.

Гриценко наказав перевірити усі минулорічні тендери
Date: 3.01.2007
Міністр оборони України Анатолій Гриценко доручив провести ревізію фінансово-господарської діяльності структурних підрозділів Центрального апарату Міноборони та Генштабу ЗС України, які проводили тендери у 2006 році.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org