NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
The European Commission invested more than 470 millions euro in the Chornobyl projects.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Баррозу закликає німців прихильніше ставитися до розширення ЄС
Date: 2.01.2007
У своєму зверненні на шпальтах газети Bild з нагоди початку головування Німеччини в ЄС Баррозу наголосив, що від розширення Євросоюзу виграють не лише новачки, але й усі інші країни спільноти.

Меркель хоче нових імпульсів для поглиблення відносин Євросоюзу і США
Date: 2.01.2007
Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель докладатиме зусиль до поглиблення співпраці Європейського союзу і Сполучених Штатів Америки. Як заявила Меркель з нагоди початку головування Німеччини в ЄС, Берлін протягом наступних місяців має намір дати новий імпульс для розвитку цих відносин.

Болгарія і Румунія стали членами ЄС
Date: 1.01.2007
Болгарія і Румунія 1 січня стали членами Європейського Союзу. Таким чином, в результаті п’ятого етапу розширення Євросоюзу кількість його країн-членів збільшиться до 27.

Німеччина перейняла піврічне головування в ЄС
Date: 1.01.2007
Першого січня чергове головування в Європейському союзі переймає Німеччина. Вона замінить Фінляндію, яка очолювала організацію протягом останніх шести місяців. Канцлер ФРН Ангела Меркель напередодні початку головування Берліна в ЄС назвала розроблення єдиної загальноєвропейської енергетичної політики одним зі своїх основних пріоритетів.

На українсько-румунському кордоні відкрито ще один пункт пропуску
Date: 29.12.2006
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон із Румунією Солотвино в Закарпатській області. Про це йдеться у відповідному розпорядженні уряду від 27 грудня.

Ющенко ратифікував угоду з ЄС про обмін інформацією
Date: 29.12.2006
Президент України Віктор Ющенко підписав закон про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про процедури безпеки, які стосуються обміну інформацією з обмеженим доступом.

Подальший вступ України до СОТ залежить виключно від уряду - Яценюк
Date: 29.12.2006
Подальший хід процесу вступу України до Світової організації торгівлі залежить виключно від уряду. Про це заявив перший заступник глави Секретаріату Президента України Арсеній Яценюк сьогодні на брифінгу.

Тарасюк заявляє, що кошти для діяльності закордонних установ заблоковані
Date: 29.12.2006
Тарасюк повідомив, що його дуже хвилює питання фінансування закордонних установ, а також можливість виконання міжнародних зобов’язань України перед міжнародним організаціями.

Die Welt: німці дивляться на ЄС прагматично
Date: 29.12.2006
Сьогоднішні теми - розширення Євросоюзу, п’ять років спільній європейській валюті євро та підтвердження смертного вироку колишньому іракському диктатору Саддаму Хусейну.

Уряд України підтримує курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію
Date: 29.12.2006
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2006 р. № 634-р затверджено План заходів щодо виконання у 2007 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки.

Україна одна з найгірших країн для платників податків
Date: 28.12.2006
Україна потрапила в двадцятку найгірших країн для платників податків. Такого висновку дійшли Світовий банк (СБ) і PricewaterhouseCoopers (PWC), проаналізувавши рівень податкових ставок і методи збору податків.

Україна підписала з Німеччиною вигідну угоду
Date: 28.12.2006
Уряд України та Уряд Федеративної Республіки Німеччина вчора підписали Угоду про фінансове співробітництво.

Зовнішня політика ЄС: підсумки року
Date: 28.12.2006
Дискусія навколо можливостей подальшого розширення ЄС і майбутнього відносин з Туреччиною та Росією – ці теми належали до головних зовнішньополітичних питань, які турбували Європейський Союз упродовж року, що минає.

Україна має всі підстави не бути задоволеною ставленням до неї з боку Євросоюзу, вважає європейський експерт
Date: 28.12.2006
Головування Фінляндії в Євросоюзі було, радше, успішним, а відносини України з ЄС за останні півроку мали певні результати. Так уважає експерт Фінського інституту міжнародних відносин Аркадій Мошес.

Рекордний обсяг злиттів і поглинань
Date: 27.12.2006
Світовий ринок злиттів і поглинань цього року побив низку рекордів. Економічні суб’єкти оголосили про контракти такого роду на загальну суму понад 3 з половиною трильйони доларів. Це на тридцять відсотків більше минулорічних обсягів аналогічних трансакцій і перевершує світовий рекорд шестирічної давнини.

Словенія переходить на євро
Date: 27.12.2006
З нового року Словенія першою з нових держав-членів Європейського союзу здійснить перехід на єдину європейську валюту. З першого січня євро на території Словенії змінить нинішню національну валюту – толар.

Перша Київська студентська конференція "Україна-НАТО: кроки назустріч"
Date: 26.12.2006
Конференція, присвячена актуальним питанням співробітництва України з Північноатлантичним Альянсом висвітлила напрацювання студентства Вищих навчальних закладів м. Києва та поклала початок подальшій роботі Українського студентського євроатлантичного форуму щодо поширення достовірної інформації про НАТО та євроатлантичну інтеграцію України серед студентської молоді.

Україна сподівається, що їй дозволять збільшити експорт сталі в ЄС
Date: 26.12.2006
Україна за підсумками переговорів з Європейським Союзом розраховує на збільшення квот постачань сталі в ЄС. Про це журналістів сьогодні повідомив у Баку міністр економіки України Володимир Макуха.

Через три роки Алчевськ постарається стати австрійським Лінцем
Date: 26.12.2006
Через три роки Алчевський металургійний комбінат відповідатиме європейським екологічним нормам. Про це на прес-конференції після відкриття нового стану-3000 на комбінаті заявив голова Ради директорів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута.

Одеса отримає Прапор Честі Ради Європи
Date: 26.12.2006
Церемонія вручення Одесі Прапора Честі Ради Європи відбудеться 28 грудня о 13 годині в Малому залі міськради. Про це повідомило управління інформації Одеської міськради.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org