NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
Partnership and Co-operation Agreement defined 7 priorities of the EU-Ukraine cooperation: energy, trade and investments, justice and home affairs, adaptation of the Ukrainian legislation to that of the EU, environment, transport, trans-border cooperation, collaboration in the sphere of science, technology and outer space.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Україна хоче «асоціативної» угоди з ЄС
Date: 22.12.2006
Україна вважає за доцільне, щоб нова базова угода з Європейським Союзом передбачала асоціацію. Про це сказав міністр закордонних справ України Борис Тарасюк, виступаючи перед працівниками МЗС і головами дипломатичних місій, акредитованими в Україні з нагоди Дня працівника дипломатичної служби.

Путін прибув в Україну
Date: 22.12.2006
Путіна зустрічає Надзвичайний і Повноважний Посол Росії в Україні Віктор Черномирдін, глава Секретаріату Президента Віктор Балога, мер Києва Леонід Черновецкий та перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Огризко.

ЄС змусить авіакомпанії менше забруднювати атмосферу
Date: 22.12.2006
Європейська Комісія запропонувала зобов’язати авіакомпанії скоротити викиди в атмосферу газів, які викликають парниковий ефект. ЄС змусить авіакомпанії зменшити викиди вуглекислого газу.

У Міноборони РФ зрозуміли, що ніхто не може заборонити Україні йти в НАТО
Date: 22.12.2006
Віце-прем’єр-міністр, міністр оборони Росії Сергій Іванов вважає, що ніхто не може перешкодити Україні вступити в НАТО, якщо на це буде воля українського народу.

Єврокомісія планує більше інвестуватиме в українську енергетику
Date: 22.12.2006
З наступного року Європейська Комісія планує здійснити більш вагомі інвестиції у рамках енергетичного співробітництва з Україною, заявив єврокомісар з питань енергетики Андріс Пібалгс під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром України з питань ПЕК Андрієм Клюєвим у Києві.

На переговорах з Путіним МЗС України представлятиме Тарасюк
Date: 22.12.2006
На переговорах у Києві з Президентом РФ Володимиром Путіним Міністерство закордонних справ України буде представляти міністр закордонних справ Борис Тарасюк. Про це повідомила прес-секретар Президента України Ірина Ванникова вчора на брифінгу для преси.

Візит президента Росії до України
Date: 22.12.2006
Президент Росії Володимир Путін сьогодні прибуває до України з робочим візитом, першим за майже два роки. Він окремо зустрінеться з українськими прем’єром і президентом та візьме участь у засіданні українсько-російської міждержавної комісії „Ющенко – Путін”.

Завтра Ющенко та Путін підпишуть 5 угод
Date: 21.12.2006
Президент Віктор Ющенко та Президент Російської Федерації Володимир Путін під час зустрічі 22 грудня планують підписати п’ять угод. Про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар Президента Ірина Ваннікова.

Рада Європи хоче десять кроків від України в боротьбі з корупцією
Date: 21.12.2006
Україна досі не виконала рекомендацій Ради Європи щодо внесення змін до законодавства України у відповідність до міжнародних антикорупційних стандартів. На цьому якраз було наголошено під час 6-ї моніторингової зустрічі групи експертів Організації Економічного Співробітництва і Розвитку (ОЕСР) Ради Європи, яка відбулася у Парижі.

Чи є місце для України в НАТО після Ризького самміту?
Date: 21.12.2006
Глобалізація, поширення міжнародного тероризму, енергетичні та інформаційні війни – всі ці фактори ризику змушують організації з безпеки реагувати і змінювати свої стратегії розвитку та діяльності. Лідери держав – членів НАТО на самміті у Ризі домовилися розпочати так звану “внутрішню перебудову Альянсу” відповідно до вимог сьогодення.

Чорномирдін впевнений, що Путін прискорить розвиток відносин Росії і України
Date: 21.12.2006
Посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін впевнений, що візит російського Президента Володимира Путіна до Києва прискорить розвиток відносин між двома країнами.

ЄС зробив жорсткішими правила про інформацію на упаковці продуктів
Date: 21.12.2006
Європейський Парламент та Рада Європейського Союзу ухвалили Регламент, що підвищуватиме вимоги до інформації на етикетках та упаковках продовольчих продуктів. Про це повідомили в Представництві Європейської Комісії в Україні.

Ющенко та Ульянченко обговорили створення міжнародного аеропорту
Date: 21.12.2006
Президент Віктор Ющенко та голова Київської обласної державної адміністрації Вірою Ульянченко обговорили питання створення міжнародного транзитного вантажно-пасажирського аеропорту в місті Узин Білоцерківського району.

Польща зберегла вето на переговори Росії з ЄС
Date: 21.12.2006
Польща зберегла вето на початок переговорів Європейської Комісії з Росією щодо укладення нової угоди про партнерство і співпрацю. Країни ЄС не змогли досягти компромісу з Польщею стосовно умов скасування ембарго на постачання польського м’яса в Росію.

Єврокомісія розслідуватиме, чому австрійський банк не дістався „Укрпідшипнику”
Date: 21.12.2006
Єврокомісія розпочала розслідування обставин продажу австрійського банку Burgenland. Цей кредитно-фінансовий інститут, який належав одній з федеральних земель Австрії, нещодавно був проданий за сто мільйонів євро австрійській страховій компанії Grawe (Grazer Wechselseitige Versicherung).

Райнгард Шеферс: Треба розділяти бажання і політичні можливості
Date: 21.12.2006
Уже за два тижні Німеччина перебере головування у двох важливих міжнародних структурах: Європейському союзі та у Клубі “Велика вісімка”. Яке значення це матиме для України? Про це вчора в Києві говорив посол Німеччини в Україні Райнгард Шеферс.

46% європейців підтримують подальше розширення ЄС - опитування
Date: 21.12.2006
46% європейців підтримують подальше розширення Європейського Союзу.
Про це свідчать результати опитування, проведеного з 6 вересня по 10 жовтня консорціумом TNS Opinion&Social на замовлення Єврокомісії.

ВР ратифікувала угоду між Україною і ЄС про обмін таємною інформацією
Date: 21.12.2006
Верховна Рада ухвалила закон Закон „Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про процедури безпеки, які стосуються обміну інформацією з обмеженим доступом”, внесений Президентом України.
“За” проголосували 393 народних депутати із 445, зареєстрованих у залі.

Мандат Європолу збираються розширити
Date: 21.12.2006
Європейська Комісія запропонувала керівникам держав ЄС внести необхідні зміни до мандату європейської організації поліцейської співпраці – Європолу. Поліцейській службі ЄС буде доручено виконувати додаткові функції, щоби зробити її діяльність ефективнішою.

У іноземців з-поза меж ЄС, які живуть у Великобританії, братимуть відбитки пальців
Date: 21.12.2006
Британський уряд має намір посилити контроль за іноземцями з-поза меж ЄС, що проживають у Великобританії. Міністр внутрішніх справ Джон Рід заявив, що у межах проведення загальнонаціональної програми з вдосконалення посвідчень особи, у іноземних громадян візьмуть відбитки пальців.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org