NEWS
INTERVIEWS SPEACHES STATEMENTS
Ukraine has the longest external borders in Europe.
ABOUT UAEI
 
PARTNERS
 
NEWS
 
LEGAL ACTS
 
LIBRARY
NEWS
Україна і Білорусь будуть вільно торгувати
Date: 20.12.2006
Верховна Рада ратифікувала Протокол про внесення Змін в Угоду між урядом України и урядом Республіки Білорусь про вільну торгівлю. За відповідний урядовий законопроект проголосовали 407 народних депутатів.

У Сімферополі дивні люди зірвали прес-конференцію про НАТО
Date: 20.12.2006
У Сімферополі представники Комуністичної партії України зірвали прес-конференцію заступника начальника Департаменту НАТО Міністертсва закордонних справ України Віктора Недопаса на тему «Все, що ми знаємо і думаємо про НАТО», яка повинна була пройти в Кримському прес-клубі в рамках інформаційної кампанії «НАТО в Україні».

Німеччина представила програму свого головування в ЄС
Date: 20.12.2006
Німеччина намагатиметься досягти прориву в процесі ухвалення конституції ЄС під час піврічного головування в Євросоюзі, яке розпочнеться першого січня. Про це повідомив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час представлення у Брюсселі програми головування.

Україна не хоче, щоб її стригли під один гребінець з усіма кандидатами до ЄС
Date: 19.12.2006
Міністерство закордонних справ України заявляє про необхідність для Європейського Союзу дотримуватися принципу диференційованого підходу до кожної країни-партнера цієї структури.

У Тарасюка хочуть, щоб у ЄС на Україну дивилися по-особливому
Date: 19.12.2006
Україна вітає оприлюднення звернення Європейської комісії про активізацію європейської політики сусідства, однак підкреслює необхідність дотримання принципу диференційованого підходу до кожної країни-партнера.

Інформування громадськості про НАТО залишається головним завданням влади - Хандогій
Date: 19.12.2006
Інформування громадськості про НАТО залишається головним завданням органів влади. Про це наголосив заступник міністра закордонних справ України Володимир Хандогій під час засідання “круглого столу” на тему: «Дискусії навколо співробітництва з НАТО. Міфи і дійсність».

Янукович хоче збільшити транзитні потужності України
Date: 19.12.2006
Україна найближчими роками вдосконалить свої пункти перетину та ділянки міжнародних транспортних коридорів, щоб збільшити транзит вантажів через свою територію. Про це заявив прем’єр-міністр України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам на Вадул-Сиретській митниці та міжнародному автомобільному пункті перетину «Порубне» в Чернівецькій області.

Розширенням Шенгенської зони ЄС виконує обіцянки перед новими країнами Євросоюзу
Date: 19.12.2006
Трохи більше, ніж через рік, на кордонах між старими і новими членами Євросоюзу зникне паспортний контроль, поляки, угорці чи литовці зможуть вільніше пересуватися всією територією ЄС. Рішення про вступ нових країн Євросоюзу до Шенгену ухвалили нещодавно міністри юстиції і внутрішніх справ ЄС.

Посол Фінляндії бачить Україну в СОТ вже з лютого 2007
Date: 19.12.2006
Посол головуючої в Європейському Союзі Фінляндії в Україні Лаура Рейніля прогнозує вступ України до Світової організації торгівлі в лютому 2007 року. Про це вона повідомила на прес-конференції.

Україна хоче співробітничати з Південною Кореєю у сфері ядерної енергетики
Date: 19.12.2006
Україна зацікавлена у співпраці з Південною Кореєю у сфері ядерної енергетики. Про це сказав на прес-конференції в Сеулі (Південна Корея) Президент Віктор Ющенко.

Киргизія готова пустити Україну до СОТ в обмін на лампочки
Date: 19.12.2006
Киргизія згодна підписати з Україною двосторонній протокол про доступ на ринки товарів і послуг в обмін на перегляд демпінгового мита на киргизькі електролампи. Про це стало відомо після неофіційного засідання робочої групи із вступу України до СОТ, яке відбулося вчора.

Німеччина представить програму свого головування в ЄС
Date: 19.12.2006
Німецький міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр представить сьогодні в Брюсселі програму головування Німеччини в Європейському союзі, яке розпочинається 1 січня 2007 року й триватиме півроку.

У Женеві відбуваються неофіційні консультації щодо вступу України до СОТ
Date: 19.12.2006
Українська делегація під головуванням заступника міністра економіки Валерія Пятницького перебуває у Женеві з метою проведення консультацій щодо заявки про вступ нашої держави до Світової організації торгівлі.

Рудьковський за рахунок Франції зробить залізничний рух швидкісним
Date: 18.12.2006
Міністерство транспорту та зв’язку сподівається залучити кошти французьких компаній для впровадження в Україні швидкісного руху на залізничному транспорті за європейськими аналогами. Про це повідомив Міністр транспорту та зв’язку України Микола Рудьковський в інтерв’ю агенції France Press напередодні робочої поїздки до Франції.

Киргизстан не пускає Україну у СОТ
Date: 18.12.2006
Сьогодні, 18 грудня, в Женеві відбудеться засідання робочої групи по вступу України до СОТ. Після підписання договору з Тайванем, на шляху України залишився Киргизстан, який висунув додаткові вимоги.

Україна і Корея домовилися про співпрацю в оборонці і космосі
Date: 18.12.2006
Кабінет Міністрів України і уряд Кореї домовилися про співпрацю у сфері оборонної промисловості і матеріально-технічного забезпечення та у використанні космічного простору в мирних цілях.

Польща вчергове відмовилася зняти вето на переговори між ЄС і Росією
Date: 18.12.2006
Польща відмовилася скасувати вето на початок переговорів щодо нової угоди між ЄС і Росією. Однією з причин у Варшаві називають те, що Росія не робить жодних кроків назустріч щодо заборони експорту польського м’яса. Додаткові питання викликала й заява Москви про те, що з 2007 року дозволить імпорт м’ясопродуктів лише з тих держав ЄС, які підпишуть із Москвою окремі двосторонні угоди.

Комісар ЄС шкодуватиме якщо Україна відмовиться від “сусідства”
Date: 18.12.2006
Комісар Європейського Союзу з питань закордонних справ і Європейської політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер заявляє, що шкодуватиме якщо України відмовиться від участі в Європейській політиці сусідства (ЄПС).

Європа покритикувала вибір Мороза на посаду омбудсмена
Date: 18.12.2006
Омбудсмен не має права представляти жодної політичної сили. Про це заявив у Києві комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг.

Підсумки візиту Комісара з прав людини Ради Європи Томаса Хаммарберга до України
Date: 18.12.2006
Відсутність довіри до системи правосуддя, поширення епідемії СНІДу та прояви ксенофобії - на таких проблемах українського суспільства наголосив комісар з прав людини Ради Європи Томас Хаммарберг. У неділю завершився його тижневий візит до України.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 

5th floor, 1a Andriyivsky uzviz, Kyiv, 04070, Ukraine, tel./fax: + 380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org