НОВИНИ
IНТЕРВ'Ю, ПРОМОВИ ЗАЯВИ
Перший в континентальній Європі комп’ютер створено в Україні.
ПРО UAEI
 
ПАРТНЕРИ
 
НОВИНИ
 
ЗАКОНОДАВСТВО
 
БIБЛIОТЕКА
НОВИНИ
Ющенко дав повноваження Шпеку
Дата: 18 січня 2007 року
Президент України Віктор Ющенко уповноважив Представника України при Європейських Співтовариствах (Європейському Союзі) Романа Шпека на підписання Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво (УПС) між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про приєднання Республіки Болгарія та Румунії до УПС.

Україна вступила в ЄБР
Дата: 18 січня 2007 року
Україна завершила процес вступу до Європейського бізнесу-реєстру (ЄБР). Про це повідомив голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Андрій Дашкевич.

ЄС виділив 9 млн. євро на облаштування україно-молдавського кордону
Дата: 18 січня 2007 року
Європейський Союз виділив більше 9 млн. євро на новий проект технічної допомоги на українсько-молдавському кордоні до 2009 року. Про це журналістам сьогодні в Одесі повідомив глава Місії Європейського Союзу із надання допомоги на українсько-молдавському кордоні Ференц Банфі.

Freedom House визнав Україну вільною країною
Дата: 18 січня 2007 року
У 2006 році Україна залишилась вільною в галузі політичних прав та громадянських свобод. Такий висновок у своєму новому звіті зробила міжнародна правозахисна організація “Freedom House”.

Інфляція в Єврозоні знову перевищила норму
Дата: 18 січня 2007 року
Вже шостий рік поспіль минулого року в дванадцяти країнах Європейського Союзу, які перейшли на євро, інфляція перевищила два відсотки. Таким чином, Європейському центральному банку, який відповідає за стабільність фінансової системи, так і не вдалося приборкати інфляцію, попри послідовну політику підвищення відсоткової ставки протягом минулого року.

Меркель: без конституції розширення ЄС не буде
Дата: 18 січня 2007 року
Реанімувати проект конституційного договору, відхиленого на референдумах у Франції і Нідерландах, цілком реально. Принаймні, саме у цьому переконувала депутатів Європарламенту канцлер Німеччини Анґела Меркель під час свого візиту до Страсбурга.

Відкривається "Зелений тиждень", найбільший аграрний ярмарок світу
Дата: 18 січня 2007 року
Учора в німецькій столиці офіційно відкрився найбільший у світі аграрний ярмарок “Зелений тиждень”. На урочистому відкритті були присутні канцлер Німеччини Анґела Меркель та президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу.

Назріває газовий конфлікт між Росією та Польщею
Дата: 18 січня 2007 року
В Європі назріває нове загострення конфлікту в енергетичній галузі. Цього разу між Польщею та Росією через поставки газу трубопроводом „Ямал-Європа”. Переговори між російським „Газпромом” і польським газорозподільним підприємством PGNiG зайшли в глухий кут.

У Конституції Франції зафіксують заборону на смертну кару
Дата: 18 січня 2007 року
У Франції має бути включено до тексту Конституції країни заборону на смертну кару. Відповідне рішення ухвалив учора французький уряд за поданням президента Жака Ширака.

Німеччина, Португалія та Словенії представили програму свого головування в ЄС
Дата: 17 січня 2007 року
Канцлер головуючої в ЄС Німеччини Ангела Меркель, прем’єр-міністри Португалії Жозе Сократеш та Словенії Янеш Янса сподіваються посилити позиції Європи в світі.

Янукович обговорив з президентом Туреччини перспективи інтеграції до ЄС
Дата: 17 січня 2007 року
Прем’єр-міністр Віктор Янукович та Ахмет Сезер обговорили питання інтеграції Туреччини та України до Європейського Союзу. Про це йшлося під час зустрічі в Анкарі.

Європарламент отримав проект декларації про визнання Голодомору
Дата: 17 січня 2007 року
У Європарламенті представлено проект декларації про визнання Голодомору 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу. У проекті документу зазначається, що політика радянської влади була зумисне спрямована на створення голоду серед українського населення та придушення будь-якого потенційного опору колективізації чи «совєтизації» країни.

Ющенко з Путіним займуться кордонами
Дата: 17 січня 2007 року
Питання делімітації та демаркації українсько-російського кордону стануть одними з основних у роботі українсько-російської міждержавної комісії. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив на прес-конференції в Донецьку.

Україна та Туреччини домовились дружити арміями
Дата: 17 січня 2007 року
17 січня, в рамках візиту української державної делегації на чолі з Прем’єр-Міністром України Віктором Януковичем до Турецької Республіки було підписано міжурядову Угоду про співробітництво у оборонно-промисловій сфері.

Світовий банк погіршив прогноз інфляції в Україні
Дата: 17 січня 2007 року
Світовий банк погіршив прогноз інфляції в Україні в 2007 році на 0,7 п.п. - до 10,7%.

ЄБРР дасть Україні мільярд євро
Дата: 17 січня 2007 року
ЄБРР планує підписати з Україною кредитний проект більше ніж на 1 млрд. євро, в якому активну участь братимуть українські урядові структури. Про це повідомив заступник Директора ЄБРР в Україні Анджей Вітек у ході зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром, Міністром фінансів Миколою Азаровим.

Янукович відбув до Туреччини
Дата: 17 січня 2007 року
Прем’єр-міністр Віктор Янукович відбув з дводенним офіційним візитом до Туреччини для зустрічей з владою. У складі української делегації є міністр економіки Володимир Макуха, міністр оборони Анатолій Гриценко, міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський, міністр культури і туризму Юрій Богуцький, заступник міністра закордонних справ Владимир Хандогий.

Прихована реклама допоможе європейському кіно та телебаченню
Дата: 17 січня 2007 року
Яким чином краще популяризувати Європейське кіно та телебачення. Над таким питанням ось вже кілька років замислюються брюссельські чиновники. Нещодавно вони запропонували депутатам Європарламенту на розгляд нову директиву, що має назву “Телебачення без кордонів”.

У Великобританії найвищий рівень інфляції за десять років
Дата: 17 січня 2007 року
У грудні інфляція у Великобританії сягнула найвищого рівня за останні десять років. Лише за один місяць зростання цін склало шість десятих відсотка. Про це повідомило національне Статистичне відомство в Лондоні.

Меркель представить у Європарламенті програму головування Німеччини в ЄС
Дата: 17 січня 2007 року
Німецький канцлер Анґела Меркель представить сьогодні перед Європейським Парламентом у Страсбурзі робочу програму головування Німеччини в Євросоюзі. Очікується, що вона знову наголосить на намірах Німеччини сприяти відновленню конституційного процесу в ЄС, а також на необхідності спільної європейської політики в галузі енергетики.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41 

Андрiївский узвiз 1а, 5й поверх, Київ, 04070, Україна, тел./факс +380 44 255 1946, e-mail: contact@uaei.org